Ook zin in een clownscursus?
Cursussen clownerie 2024
Je kan je nu inschrijven voor de volgende trainingen!
Onder de agenda vind je de informatie per training/cursus.
Agenda:
- 5, 6 en 20 januari – Met de clown het nieuwe jaar in! (Zwolle)
- Zaterdag 13 januari – Basistraining clownerie – eendaagse (Zwolle)
- Zaterdag 13 april – Basistraining clownerie – eendaagse (Zwolle)
Voor al mijn workshops en cursussen geldt dat er plek is voor minimaal 6 en maximaal 10 personen.
Hilde
Samen spelen
Kwetsbare speelse spanning
Knipogend omarmen van eigenaardigheden
Contact
– Deelnemer Clownscursus
Ontdek de clown in jezelf
Ben jij er klaar voor om de stoute schoenen aan te trekken?
Lees alles over mijn basistraining clownerie op mijn speciale pagina: Ontdek de clown in jezelf!
Wanneer: zaterdag 13 januari 2024 / 13 april 2024
Waar: in Zwolle, gebouw DOAS
Tijden: 10.30 tot 16.30 uur (inloop vanaf 10.00 uur)
Prijs: 80 euro p.p.* inclusief koffie/thee en koekjes. De lunch neem jezelf mee.
Je kan deze clownscursus doen als ‘losse’ trainingsdag of om te kijken of één van mijn (meerdaagse) cursussen iets voor je is.
* Als je na de basistraining deelneemt aan één van mijn meerdaagse cursussen dit seizoen, ontvang je alsnog 50% korting (dus 40 euro) op de prijs van de meerdaagse cursus.
Met de clown het nieuwe jaar in!
Een heerlijke 3-daagse clownscursus in januari
Begin het nieuwe jaar met de levenskunst van de clown en stap vol vertrouwen en blij het nieuwe jaar in. De clown begint met niks en durft met lege handen te staan. Ze worden namelijk snel genoeg gevuld met alles waarover hij zich verwondert. Maar ook met lege handen is de clown heel interessant! Hij vertrouwt op zijn impulsen en ziet wel wat zich aandient. Daarmee voedt hij zijn spel. In deze clownscursus (1 vrijdag en 2 zaterdagen) geef je jouw speelse kant de ruimte en maak je een heerlijk begin in het nieuwe jaar.
Volg je hart en laat je hoofd het even niet (of minder) voor het zeggen hebben. We oefenen (basis)vaardigheden van de clown, zoals het incasseren van wat er gebeurt, het delen met het publiek van je successen én mislukkingen en o.a. de double-take. Het schakelen tussen emoties maakt je clown-spel rijker en ook daar gaan we mee oefenen. Eén van mijn cursisten gaf de volgende woorden aan deze training: spelen, uit je hoofd, verbazing, veilig, ontdekking, vrijheid, ruimte.
Voor beginners én ervaren clowns
Deze cursus is geschikt voor beginnende clowns én voor clowns met ervaring, die hun vaardigheden bij willen houden. Het is fijn als je een (korte) basistraining bij mij of een andere clown hebt gedaan. Mocht je dat nog niet hebben, laten we dan even contact hebben om te kijken of deze training bij je past.
De eerste 2 dagen zitten achter elkaar. Waarbij je zelf kan kiezen of je ’s avonds naar huis gaat en in je eigen bed wilt slapen of een overnachting voor jezelf regelt in Zwolle. Er zijn in veel prijsklassen slaapadressen in onze mooie stad (Ik kan je helpen met wat suggesties). De derde dag heb ik bewust later gepland, zodat de ervaringen van de eerste dagen even kunnen bezinken en je je kunt verheugen op de laatste trainingsdag.
Wanneer: vrijdag 5 januari, zaterdag 6 januari en zaterdag 20 januari 2024
Waar: Zwolle
Prijs: 225,– euro p.p. (incl. koffie/thee/koekjes/fruit. De lunch neem jezelf mee of kun je in de nabij gelegen supermarkt of bakker kopen)
Meer informatie gebruik het contactformulier. Bellen mag natuurlijk ook: 06 14 161 632.